نماد اعتماد الکترونیکی

آیا لپ تاپ استوک ( دست دوم وارداتی ) مورد اعتماد است

آیا لپ تاپ استوک ( دست دوم وارداتی ) مورد اعتماد است

آیا لپ تاپ استوک ( دست دوم وارداتی ) مورد اعتماد هستش ؟

خیلی از افراد هنوز با کلمه استوک آشنا نیستند . کلمه استوک در دیکشنری به معنی موجودی انبار ، سرمایه ، سهام می باشد ولی در کشور ما به معنی اجناس وارادتی دست دوم یا کارکرده از کشور های دیگر می باشد.

آیا لپ تاپ استوک ( دست دوم وارداتی ) مورد اعتماد است

با توجه به وضعیت اقتصادی کشور و کاهش قدرت خرید مردم بازار کالای دیجیتال دست دوم به ویژه لپ تاپ استوک ( لپ تاپ دست دوم ) به دو دلیل رونق گرفته است :

  • کیفیت بالای لپ تاپ های استوک با توجه به اینکه این لپ تاپ ها معمولا متعلق به ادارات ، شرکت ها و ارگانهای بزرگ هستند و آن شرکت ها از سری حرفه ای برندهای معروف دنیا مانند : Dell Precision , Dell Latitude , HP ZBOOK , HP EliteBooK به دلیل کیفیت بالا و سخت افزار قدرتمند استفاده می نمایند بعد از اتمام گارانتی دو ساله یا سه ساله توسط شرکت مربوط با سیستم جدید تعویض می گردد . لپ تاپ های از مدار خارج شده به توزیع کنندگان برای صادارات به سایر مناطق دنیا ارسال می گردد. لپ تاپ های استوک با توجه محیط مورد استفاده از درجه کیفیت A تا کیفیت B قابل رتبه بندی می باشد.

اکثر مشتریان که خواهان خرید لپ تاپ  با کیفیت  و با قیمت مناسب هستند به دلیل عدم اعتماد به کالا دست دوم و لپ تاپ استوک ، متاسفانه فرصت خرید یک کالای با کیفیت را از دست می دهند.

  • قیمت مناسب : لپ تاپ های استوک وارداتی به دلیل قیمت مناسب و کیفیت سخت افزار بالا مورد توجه عموم مردم قرار گرفته و طبق نظر سنجی به عمل آمده از مشتریان کاربران حرفه ای مانند برنامه نویسان و مهندسان معماری و صنایع از استفاده لپ تاپ های سری ورک استیشن(workstation ) راضی بوده و تمام نیاز های سخت افزاری آنها برآورده می کند.

 

لینک های مفید برای دسترسی به لپ تاپ موجود در سایت

لیست لپ تاپ های استوک HP

لیست لپ تاپ های استوک Dell

نظرات بازدیدکنندگان