لپ تاپ استوک,لپ تاپ دست دوم,لپ تاپ کارکرده,لپ تاپ ارزان,مانیتوراستوک,کیس استوک

بهترین کارت گرافیک های برای ماینینگ (ارزش خرید در برابر کارایی)

بهترین کارت گرافیک های برای ماینینگ (ارزش خرید در برابر کارایی)

اگر شما دنبال ارزان ترین راه برای ماینینگ ارزهایی دیجیتال مانند بیتکوین، اتریوم و سایر پول های دیجیتال هستید جای درستی آمده اید. در این مقاله لیست بهترین کارت های گرافیکی برای تولید رمزنگاری ارز با ارزش خرید بالا در برابر کارایی معرفی خواهد شد. هدف از این مقاله این است تا با حداقل قیمت بتوانید کسب درآمد سریع و راحتی را از طریق ماینینگ ارزهای دیجیتال شروع کنید. ابزار مقایسه ما برای رسیدن به این نتایج بنچ مارک های معتبر(مقایسه کارایی)  همچنین سایت آمازون(مقایسه قیمت) است. با کمک این مقاله شما می توانید کمترین بودجه بهترین خرید را تجربه کنید. همچنین در مقاله ی بعدی ما به شما کمک خواهیم کرد تا بهترین مادربرد را انتخاب کنید.

شما احتمالا در باره ی کسب در آمد مردم از ماینینگ ارز های دیجیتال شنیده اید. و قطعا می دانید ارز های دیجیتال در آینده جایگزین پول های امروزی خواهند شد. همچنین باید بدانید ماینینگ بسیار هیجان انگیز است. ایده ی ارزهای دیجیتال این است که توسط مردم استخراج شود و سپس بدون دخالت دولت ها و بانک ها بین افراد منتقل شوند. جالب ترین قسمت ماجرا این است که که شما میتوانید از یک کامپیوتر رومیزی معمولی برای انجام استخراج استفاده کنید. بسیاری از ارز های رمز نگاری شده ی معروف، مانند Ethereum، از تکنیک هش کردن سخت استفاده می کنند، و به همین دلیل یک PC با یک گرافیک مناسب و معقول با مقدار خوب حافظه گرافیکی مورد نیاز است.

بنابراین، هنگامی که به دنبال بهترین GPU برای استخراج هستید، شما باید مقدار حافظه کارت، و همچنین هزینه و مصرف برق را در نظر بگیرید. باید توجه داشته باشید با استفاده از یک پردازنده گرافیکی، نمی توانید مقادیر زیادی از سکه های مجازی را بدست بیاورید، مگر اینکه شما تمایل به سرمایه گذاری زیادی برای خرید چندین پردازنده گرافیکی داشته باشید. در نتیجه شما نیاز دارید هزینه های اولیه خود را به حداقل برسانید و مناسب ترین هزینه را برای رسیدن به نتیجه ی مطلوب داشته باشید. به همین دلیل ما لیستی از بهترین GPU های مناسب برای ماینینگ را برای شما تهیه کرده ایم. در این مقاله ما نه تنها نیازهای فنی را جهت هش کردنی که برای استخراج بیتکوین و سایر ارزهای دیجیتال نیاز است را مورد توجه قرار دادیم، بلکه قیمت و ارزش خرید آن ها در برابر کارایی را نیز مورد بررسی قرار دادیم.

1 – کارت گرافیک Nvidia GeForce GTX 1070
مصرف برق کم، میزان هش بالا

سرعت باس: 1،506 مگاهرتز | حافظه: 8 گیگابایت DDR5 | اتصالات برق: 1 × 6 پین | قدرت: 150 وات | خروجی: 3 عدد X DisplayPort 1.4، 1 عدد X HDMI 2.0، DL-DVI

کارت گرافیک Nvidia GeForce GTX 1070

کارت گرافیک Nvidia GTX 1070 فقط یک کارت گرافیک عالی برای بازی نیست، بلکه یک پردازنده گرافیکی مناسب برای ماینینگ است. این به آن علت است که بدون نیاز به قدرت بیش از حد، میزان هش زیادی را در حدود 30 مگاوات بر ثانیه مدیریت می کند. به یاد داشته باشید قدرتی بیشتر از آن چیزی که نیاز دارید، و خرید کارت گرافیک گرانتربه معنای هزینه ی بی مورد است. اگرچه این کارت گرافیک نیز قیمت نسبتا زیادی دارد اما با ماینینگ و استخراج ارزهای دیجیتال این هزینه به زودی جبران می شود.

2 – AMD Radeon RX 580
این پردازنده پیروز استخراج است.

سرعت باس: 1،257 مگاهرتز| حافظه: 8 گیگابایت DDR5 | اتصالات برق: 1 × 8 پین، 1 × 6 پین | قدرت: 150 وات | خروجی: 1 عدد X DisplayPort 1.4، 1 عدد X HDMI 2.0

AMD Radeon RX 580

AMD Radeon RX 580 یکی از بهترین پردازنده های گرافیکی برای استخراج معادن است. البته این کارت گرافیکی در بازار ایران کمی سخت پیدا می شود. با این حال، محبوبیت آن ضمانت می شود، زیرا میزان بسیار خوبی از 29 مگاوات بر ثانیه را در اختیار شما قرار می دهد و همچنین مصرف برقش کم است. از طرفی این کارت گرافیک ارزان تر از GTX 1070 است و اگر شما بتوانید آن را به درستی اورکلاک کنید، از مقداری که در مانینگ بدست می آورید، خوشحال خواهید شد.

3 – AMD RX 480 
قدیمی است، اما هنوز در استخراج بسیار عالی جواب می دهد.

سرعت باس: 1،120 مگاهرتز | حافظه: 8 گیگابایت DDR5 | اتصالات برق: 1 × 8 پین، 1 × 6 پین | قدرت: 150 وات | خروجی: 1 عدد X DisplayPort 1.4، 1 عدد X HDMI 2.0

AMD RX 480

اگر می خواهید با هزینه ی کمتری ماینینگ را شروع کنید این کارت گرافیک یک انتخاب بسیار عالی است. این به آن دلیل است که این مدل کمی قدیمی شده است، بنابرقیمتش پایین تر است. در صورتی که شما بتوانید این کارت گرافیک را تهیه کنید، به دلیل قیمت ارزان تر یکی از بهترین انتخاب است. این در حالی است که با 8 گیگابایت حافظه RAM GDDR5، میزان دستیابی مناسب 28 مگاهرتز در ثانیه به دست می آید و مجددا عرض می کنم نیاز به قدرت بیشتری ندارید. همچنین حتی اگر شما به دنبال کارت گرافیکی ارزان تری باشید نسخه های موجود با 4 گیگابایت رم GDDR5 وجود دارد.

4 – AMD Radeon RX Vega 56
عملکرد گرافیکی بالاتر از انتظار

سرعت باس: 1،156 مگاهرتز | حافظه: 8 گیگابایت DDR5 | اتصالات برق: 2 × 8 پین | قدرت: 210 وات | خروجی: 3 عدد X DisplayPort 1.4، 1 عدد X HDMI 2.0

AMD Radeon RX Vega 56

این کارت گرافیکی یکی از با ارزش ترین کارت گرافیک های موجود در بازار است. نتایج بنچ مارک ها نشان می دهد که سرعت آن از Nvidia GTX 1070 سریعتر است و قیمت ارزان تری دارد.

5- Nvidia GTX 1080 Ti

یک کارت گرافیکی درخشان و البته گران قیمت برای معدن
سرعت باس: 1،480 مگاهرتز | حافظه: 11GB GDDR5X | سرعت حافظه: 11 گیگاهرتز |اتصالات برق: 1 x 6 پین؛ 1 × 8 پین | قدرت قرعه کشی: 250 وات | خروجی: 3 X DisplayPort 1.4، 1 X HDMI 2.0

5- Nvidia GTX 1080 Ti یک کارت گرافیکی درخشان و البته گران قیمت برای معدن سرعت باس: 1،480 مگاهرتز | حافظه: 11GB GDDR5X | سرعت حافظه: 11 گیگاهرتز |اتصالات برق: 1 x 6 پین؛ 1 × 8 پین | قدرت قرعه کشی: 250 وات | خروجی: 3 X DisplayPort 1.4، 1 X HDMI 2.0 قیمت: سه ملیون و ششصد هزار تومان این کارت گرافیک یکی از قدرت مند ترین کارت های گرافیکی تولید شده تا امروز است و توصیه ما به عنوان بهترین کارت گرافیک برای بازی های 4k است. با این حال، به عنوان یک GPU معدن، نیز یک انتخاب عالی است، اما برای این انتخاب ملاحظاتی وجود دارد که مانع از قرار گرفتن به عنوان اولین انتخاب است. اول از همه، کارت گرافیک گران قیمتی است و در مقایسه با کارت های گرافیک بالا مصرف انرژی بیشتری دارد. این بدان معنی است که بازده سرمایه گذاری شما کمتر است و هزینه های شما را بیشتر خواهد کرد . اگر قصد دارید در کنار ماینینگ بازی های 4k هم انجام دهید، پس خرید این کارت گرافیک انتخاب خوش حال کننده ای است، زیرا علاوه بر بازی می توانید هش کردن را با افزایش سرعت بیشتری دریافت کنید.

این کارت گرافیک یکی از قدرت مند ترین کارت های گرافیکی تولید شده تا امروز است و توصیه ما به عنوان بهترین کارت گرافیک برای بازی های 4k است. با این حال، به عنوان یک GPU معدن، نیز یک انتخاب عالی است، اما برای این انتخاب ملاحظاتی وجود دارد که مانع از قرار گرفتن به عنوان اولین انتخاب است. اول از همه، کارت گرافیک گران قیمتی است و در مقایسه با کارت های گرافیک بالا مصرف انرژی بیشتری دارد. این بدان معنی است که بازده سرمایه گذاری شما کمتر است و هزینه های شما را بیشتر خواهد کرد . اگر قصد دارید در کنار ماینینگ بازی های 4k هم انجام دهید، پس خرید این کارت گرافیک انتخاب خوش حال کننده ای است، زیرا علاوه بر بازی می توانید هش کردن را با افزایش سرعت بیشتری دریافت کنید.

نظرات بازدیدکنندگان